Otelimiz

Ayvalık Sea Resort Hotel

Ayvalık/Sarımsaklı Bölgesinde hizmet veren otelimiz Ayvalık Sea Resort  misafirlerine rüya gibi bir tatil imkanı sağlıyor. 12 Km. Sarımsaklı  plajına Sıfır konum da olan otelde Çocuk Havuzu bulunuyor.

Tesiste modern ve ferah bir şekilde tasarlanmış toplam 43 oda mevcut.  Bunun yanı sıra tesiste; Su Sporları çeşitli  aktivite imkanları sunuluyor. Otelde minik misafirler için; Çocuk  Havuzu, Oyun Parkı gibi imkanlar mevcut. Çeşitli aktivite imkanlarıyla  keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Tesis Sarımsaklı mevkiinde hizmet vermektedir.
En yakın alışveriş merkezleri Sarımsaklı 2 Km, Ayvalık Merkeze ve Şeytan Sofrasına 8 km, Cunda Merkez’e 13 Km, Ayvalık Otogar 7 Km, Adnan Menderes Havalimanı 150 Km, Edremit Havalimanı 55 Km, Ayvalık Devlet Hastanesi 8 Km

Ayvalık Sea Resort her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Ayvalık Sea Resort öncelikle müşteri için vardır. Her zaman tercih edilen Otel olmaya çalışmaktadır.

Ayvalık Sea Resort %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Ayvalık Sea Resort personeli ve profesyonel yapılanmasıyla müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bu sebeple sektörde güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.

Ayvalıkta Havuzlu Oteller

Otel Olanaklarımız

Plaj ve Havuz Olanakları:

Tesis Deniz’e Sıfır Konumdadır. Ayvalık Sea Resort otelimizin kendine ait özel plajı bulunmaktadır. Şezlong ve Şemsiye Ücretsizdir. Ayrıca tesiste; Çocuk Havuzu, Yetişkin Havuzu olmak üzere 2 adet havuz bulunmaktadır.

Konaklama Konsepti Yarım Pansiyondur.

Konsept: Yarım Pansiyon Açık Büfe Sabah Kahvaltısı, Kahvaltı saatleri boyunca alınacak Çay,Nescafe, Konsantre Meyve suları ve Su Ücretsizdir. Açık Büfe Akşam Yemeği, Konsept saati boyunca su ücretsizdir. Diğer alınacak tüm yiyecek ve içecekler ÜCRETLİ dir.

Otel Olanaklarımız

Ücretsiz Hizmetlerimiz:

Şezlong, Şemsiye, Oda Temizliği, İnternet (wireless), Uyandırma Servisi(Lütfen resepsiyona başvurunuz), Çocuk Oyun Parkı, Açık Büfe Sabah Kahvaltısı, Açık Büfe Akşam Yemeği.

Ücretli Hizmetlerimiz

Minibar (Boş olarak teslim edilir) , Oda Servisi (01:00 a kadar), Çamaşırhane Servisi, 24 Saat Taxi Servisi, Loca servisi, Motorlu-Motorsuz Su sporları, Beach de Loca , Beach Bar , Pool Bar, 24 Saat Oda Servisi, Misafirlerimiz Ücretli Olarak Rezervasyon ile Plajda Loca Kullanabilir